8447 Kunglig dansk ..
3 pcs,
Sold: SEK 200
Sold den 6 september 2010 -
4220 Kunglig dansk
4 del
Sold: SEK 300
Sold den 22 oktober 2007 -
4191 Kunglig dansk
skinkbestick + 4 nyårsklockor
Sold: SEK 1300
Sold den 23 oktober 2006
3611 Kunglig dansk
4 del
Sold: SEK 950
Sold den 16 oktober 2006 -
2656 Kunglig dansk
2 del, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 100
Sold den 5 september 2005 -
6079 Kunglig dansk
15 del Änglaorkester
Sold: SEK 600
Sold den 8 augusti 2005
6023 Kunglig dansk
3 del.
Sold: SEK 550
Sold den 4 oktober 2004 -
7209 Kunglig dansk
3 del
Sold: SEK 1200
Sold den 16 augusti 2004 -
4074 Kunglig dansk
5 del
Sold: SEK 3100
Sold den 5 juli 2004